Aktualności

oznaczenia opon
oznaczenia opon
oznaczenia opon
budowa opony
budowa opony
budowa opony
indeksy prędkości i nośności
indeksy prędkości i nośności
ind. prędkości i nośności
tabele ciśnień
tabele ciśnień
tabele ciśnień
zamienniki opon
zamienniki opon
zamienniki opon
opinie o oponach
opinie o oponach
opinie o oponach
porównaj opony
porównaj opony
porównaj opony
jak dbać o opony
jak dbać o opony
jak dbać o opony
jak przechować opony
jak przechować opony
jak przechować opony
Kontrakt sponsorski między firmą oponiarską Yokohama a amerykańskimi drużynami futbolowymi został przedłużony o kolejny rok. Sezon 2011 juz trwa, a producent opon postanowił ponownie sponsorować drużyny NFL : Dallas Cowboys, Denver Broncos i Baltimore Ravens. By zaznaczyć swój powrót, Yokohama wprowadziła program " Duma Rodzimej Drużyny " Akcja trwa od 26 wrzesnia do 6 października. Klienci lokalnych dealerów opon otrzymuja za zakup kompletu opon Yokohama koszulkę drużyny Cowboys, Broncos lub Raven.
Premier Rumunii, Emil Boc wraz z Prezesem włoskiego producenta opon Marco Tronchetti Provera i włoskim ambasadorem w Bukareszcie - Mario Cospito, ogłosili rozbudowę fabryki Pirelli w Slatinie. Kosztująca 160 milionów Euro rozbudowa, która zaczęła się w 2008 roku ma się zakończyć w 2013 roku. Inwestycja zwiększy możliwości produkcyjne z 7 milionów opon osobowych na 10 milionów. Przedstawiciel Pirelli twierdzi, że fabryka już w tej chwili jest jedną z najbardziej nowoczesnych i będzie największą fabryką opon osobowych.
Toyo Tires ogłosiło swoje plany na budowę nowej fabryki w Perak w Malezji. Zarząd japońskiego producenta zdecydował wybudować nową fabrykę by zwiększyć zdolność produkcyjno -sprzedażową opon osobowych i dostawczych w Azji. Toyo chciałoby osiągnąć sprzedaż w wysokości 310 bilionów jenów oraz wynik operacyjny w wysokości 24 bilionów jenów w tym roku na sprzedaży opon. Firma twierdzi, że zorganizuje trzy punktową strukturę sprzedaży opartą na Azji, Japonii i Północnej Ameryce by osiągnąć ogólnoświatową sprzedaż 45 milionów opon w 2015 roku, co stanowić będzie 55% wzrostu w porównaniu do roku 2010.
Mercedes-Benz wybrał oponę Goodyear Eagle F1 Asymetric 2 do oryginalnego wyposażenie nowego samochodu CLS. Opona będzie montowana do czterodrzwiowej wersji coupe. Wybrany rozmiar przez producenta auta to 255/40r18. Nowa opona marki Goodyear odniosła duży sukces ponieważ planowane jest montowanie jej na pierwsze wyposażenie w około 30 autach.
Maxxis prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży samochodu Subaru Impreza należącego do team'u Japspeed. Zgodnie z oświadczeniem wydanym 11 czerwca, w sprawie kradzieży samochodu Subaru Impreza, który zginął podczas wyścigu Santa Pod Raceway, Maxxis donosi, że zostało wszczęte postępowanie badające kwestie bezpieczeństwa, które zawiodło. Producent opon podziękował również fanom, którzy czynnie biorą odział w poszukiwaniu zaginionego auta.
Kumho wprowadza na rynek nową oponę o nazwie Ecsta Le Sport KU39. Opona została zaprojektowana dla topowych marek samochodów. Pierwsze 25 rozmiarów nowej opony jest już dostepnych na brytyjskim rynku. Ecsta Le Sport KU39 to opona wysokich osiągów zaprojektowana dla najlepszych marek aut europejskich. Została stworzona w oparciu o metodę KADAS i najbardziej wymagające europejskie testy trakcyjne. Opona o indeksie prędkości Y charakteryzuje się ulepszonym hamowaniem na mokrej nawierzchni. Jej wysokiej klasy mieszanka wpływa na polepszenie trakcji i drogi hamowania, a specjalnie zaprojektowane opasanie ulepsza dużą stabilność opony przy dużych prędkościach.

Ważne informacje

odnośnie zakupów w sklepie

Kontakt do działu reklamacji i interwencji: reklamacje@inmoto.pl

Minimalny czas trwania zobowiązań konsumenta wynikających z umowy wynosi 30 dni.


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

sklep@inmoto.pl

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji
i odpowiedzą chętnie na wszelkie pytania pod numerem telefonu:

801 002 213

dla telefonów stacjonarnych

52 561 11 01

dla telefonów komórkowych

koszt połączenia wg stawek operatora

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach PN-PT 8-18, SB 9-13

Zobacz inne możliwości kontaktu

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@inmoto.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 213

52 561 11 01

Płatności
Copyright © 2010-2019 Inmoto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 213

52 561 11 01

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia