Opony Barum

Opony Barum Bravuris

Opony Barum Bravuris

Opis Barum Bravuris

Bravuris Jest nowiuteńka i taka zostanie przez dłuższy czas. I nie nadwyręży Twoich funduszy. Bravuris to nowoczesna opona do samochodów osiągających duże prędkości. Może się pochwalić niezwykle dobrym stosunkiem ceny do jej właściwości. Przebiegi opony i bezpieczeńs (...)

Opony Barum Bravuris 2

Opony Barum Bravuris 2

Opis Barum Bravuris 2

Opona Barum Bravuris 2 to pierwsza opona tej marki ktra posiada bieżenik asymetryczny. Duże, solidne bloki bieżnika na zewnętrznej krawędzi zapewniają optymalną przyczepność, niezbędną do bezpiecznego pokonywania zakrętw. Na wewnętrznej krawędzi opon, specjalne nacięci (...)

Opony Barum Bravuris 3

Opony Barum Bravuris 3

Opis Barum Bravuris 3

BARUM BRAVURIS 3 HM to opona letnia klasy ekonomicznej produkowana przez koncern Continental. Jej asymetryczny bieżnik zapewnia komfort jazdy i bezpieczeństwo. Opona ta charakteryzuje się dużą trwałością i długimi przebiegami., a także doskonałą przyczepnością zarwno n (...)

Opony Barum Bravuris 4x4

Opony Barum Bravuris 4x4

Opis Barum Bravuris 4x4

Opona Barum Bravuris 4x4 jest pzreznaczona do aut z napędem na cztery koła. Poraz pierwszy w historii tej marki zostały wyprodukowane opony o takim przeznaczeniu. Ten model miał swoją premierę na rynku w 2009 roku. Jej głwne cechy to: Szybka reakcja - Niezwykle mocna k (...)

Opony Barum Bravuris 5HM

Opony Barum Bravuris 5HM

Opis Barum Bravuris 5HM

Barum Bravuris 5HM opony na lato Barum to największy czeski producent opon do samochodw osobowych, ciężarowych i innych maszyn, należący od 1992 roku do firmy Continental AG. Historia marki zaczyna się w roku 1945 roku po połączeniu trzech czechosłowac (...)

Opony Barum Brillantis

Opony Barum Brillantis

Opis Barum Brillantis

Brylant z nazwy. Brylantowa z natury Jest to najbardziej ekonomiczna opona spośród całej gamy, oferująca znakomite przebiegi przy atrakcyjnej cenie. Dobre przebiegi i bezpieczeństwo Dzięki zastosowaniu technologii Barum Belt System, opona letnia Brillantis oferuje ni (...)

Opony Barum Brillantis 2

Opony Barum Brillantis 2

Opis Barum Brillantis 2

Opona Barum Brillantis 2 jest przeznaczona do małych oraz średnich aut. Producent pierwszy zdecydował się na wyprodukowanie opony do aut tego typu z bieżnikiem asymetrycznym. |W nowej oponie w stosunku do poprzedniego modelu została poprawiona droga hamowania oraz włas (...)

Opony Barum OR56 Cargo

Opony Barum OR56 Cargo

Opis Barum OR56 Cargo

Twardy zawodnik. Opona OR 56 Cargo do samochodów typu Van może osiągnąć znakomite przebiegi i zagwarantuje bardzo wygodną jazdę. OR 56 Cargo oferuje: • Szerokie rowki wzdłużne ... odprowadzają wodę z powierzchni styku opony z nawierzchnią i poprawiają przyczepność o (...)

Opony Barum Polaris 2

Opony Barum Polaris 2

Opis Barum Polaris 2

Teraz bezpiecznie jest powiedzieć, że przetrwasz zimę! Tyle bezpieczeństwa przy tak atrakcyjnej cenie – trudno by było przebić taką ofertę. Poza swymi zaletami technicznymi i rzeźbie bieżnika, korzystny stosunek ceny do własności opony Polaris 2 podnosi jej atrakcyjnoś (...)

Opony Barum Polaris 3

Opony Barum Polaris 3

Opis Barum Polaris 3

Opona zimowa Barum Polaris 3 Barum to marka o czeskich korzeniach ze stajni potentata oponiarskiego Continental. Opony Barum rewelacyjnie sprawdzają się na miejskich drogach, gwarantują stabilną jazdę, niezłe osiągi i są w dobrej cenie. To opona zimowa do samocho (...)

Opony Barum Polaris 5

Opony Barum Polaris 5

Opis Barum Polaris 5

Opona zimowa Barum Polaris 5 Opona zimowa Barum Polaris 5 to nowość sezonu zima 2018. Opona przeznaczona jest do samochodw osobowych, z napędem 4 x 4 i typu SUV. Oprcz oznaczenia M+S posiada symbol alpejski. Opona gwarantuje doskonałą trakcję na śniegu. Opona zim (...)

Opony Barum Quartaris 5

Opony Barum Quartaris 5

Opis Barum Quartaris 5

BARUM QUARTARIS 5 to nowa wielosezonowa opona klasy średniej do samochodów osobowych. Występuje w przedziale od 13 do 18 cali. Zapewnia niezawodne osiągi w warunkach zimowych oraz optymalne prowadzenie i hamowanie na suchych nawierzchniach latem. Posiada symbol M+S wraz (...)

Opony Barum SnoVanis

Opony Barum SnoVanis

Opis Barum SnoVanis

Opona Snovanis po raz kolejny przekroczyła możliwości dotyczące przebiegów swojej poprzedniczki. Udoskonalone własności trakcyjne, zachowanie podczas hamowania i odporność na aquaplaning powodują, żejazda po śniegu i lodzie jest bezpieczniejsza i bardziej ekonomiczna. (...)

Opony Barum SnoVanis 2

Opony Barum SnoVanis 2

Opis Barum SnoVanis 2

Opony Barum Vanis

Opony Barum Vanis

Opis Barum Vanis

Ekonomiczna alternatywa dla samochodów typu Van Aspekt handlowy Opony Vanis zostały zaprojektowane w taki sposób, by spełnić wymogi zastosowań handlowych – ekonomiczność, długa żywotność i duże przebiegi. Idealne opony do lekkich samochodów dostawczych, mikrobusów i l (...)

Opony Barum Vanis 2

Opony Barum Vanis 2

Opis Barum Vanis 2

Opony Barum Vanis AllSeason

Opony Barum Vanis AllSeason

Opis Barum Vanis AllSeason

Barum Vanis AllSeason opony na cały rok Barum to największy czeski producent opon do samochodw osobowych, ciężarowych i innych maszyn, należący od 1992 roku do firmy Continental AG. Historia marki zaczyna się w roku 1945 roku po połączeniu trzech czecho (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@inmoto.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 213

52 561 11 01

Płatności
Copyright © 2010-2019 Inmoto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 213

52 561 11 01

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia