Opony Uniroyal

Informacje o marce Uniroyal

Uniroyal szczyci się ponad 140-letnią tradycją. Siedziba firmy mieści się aktualnie w Hanowerze. Od 1979 roku firma należy do koncernu Continental. Dzięki temu poszerza wachlarza produktów i unowocześnia procesy produkcji.

Uniroyal produkuje opony klasy średniej, które charakteryzują się zrównoważonymi osiągami i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. W ofercie Uniroyal znajdziemy opony do aut osobowych, dostawczych, 4x4 oraz ciężarowych.

Firma znana jest na całym świecie ze swoich opon deszczowych, które doskonale zachowują się na mokrej nawierzchni

Opony Uniroyal AllSeasonExpert

Opony Uniroyal AllSeasonExpert

Opis Uniroyal AllSeasonExpert

AllSeasonExpert to opona całoroczna klasy średniej. Ogumienie zapewnia doskonałe właściwości użytkowe przez cały rok. Opona przeznaczona jest dla samochodw osobowych oraz SUV-w. Marka Uniroyal, tworząc oponę AllSeasonExpert postawiła na optymalny poziom komfortu i be (...)

Opony Uniroyal AllSeasonExpert 2

Opony Uniroyal AllSeasonExpert 2

Opis Uniroyal AllSeasonExpert 2

Uniroyal AllSeason Expert 2 to opona całoroczna klasy średniej do samochodw osobowych i SUV. Występuje w przedziale od 13 do 18 cali. Opona zapewnia zrwnoważoną wydajność dla bezpiecznej jazdy latem i zimą. Opona posiada oznaczenie M+S z symbolem alpejskim. W oponie (...)

Opony Uniroyal AllSeasonMax

Opony Uniroyal AllSeasonMax

Opis Uniroyal AllSeasonMax

UNIROYAL ALLSEASON MAX to opona wielosezonowa klasy średniej do samochodw dostawczych z homologacją do 210 km/h. Nowa opona Uniroyal AllSeason Max zapewnia rwnoważone osiągi podczas wszystkich pr roku. Dobre osiągi na śniegu potwierdza symbol alpejski 3PMS. Skład mie (...)

Opony Uniroyal MAX 380

Opony Uniroyal MAX 380

Opis Uniroyal MAX 380

Opony Uniroyal MAX 400

Opony Uniroyal MAX 400

Opis Uniroyal MAX 400

Opony Uniroyal MAX C 50

Opony Uniroyal MAX C 50

Opis Uniroyal MAX C 50

Opony Uniroyal MAX CMS PLUS

Opony Uniroyal MAX CMS PLUS

Opis Uniroyal MAX CMS PLUS

Opony Uniroyal Max CMS Plus to przede wszystkim głęboka rzeźba bieżnika która pozwala zachowac dobrą trakcję na śniegu oraz błocie. Opona Uniroyal Max CMS Plus bardzo dobrze oczyszcza się ze śniegu, a zapewniają to trzy wzdłużne kanały oraz zaprojektowane w opowiedni sp (...)

Opony Uniroyal MS PLUS 5

Opony Uniroyal MS PLUS 5

Opis Uniroyal MS PLUS 5

Idealna opona dedykowana do samochodów małych i kompaktowych. Zapewnia komfort i zwiększone bezpieczeństwo, zwłaszcza na mokrych drogach w warunkach zimowych. Opona dostępna w indeksie prędkości T. Kierunkowa rzeźba bieżnika efektywnie odprowadza wodę i błoto pośnieg (...)

Opony Uniroyal MS PLUS 55

Opony Uniroyal MS PLUS 55

Opis Uniroyal MS PLUS 55

- Bloki bieżnika zapewniają bardzo dobry kontakt z nawierzchnią i precyzje prowadzenie - System poprzecznych i wzdłużnych rowków umożliwia doskonałe odprowadzanie wody i zabezpieczenie przed aquaplningiem - Specjalne lamele w kształcie fal oraz silikonowa kompozycja (...)

Opony Uniroyal MS Plus 6

Opony Uniroyal MS Plus 6

Opis Uniroyal MS Plus 6

Opony Uniroyal MS plus 6 to kolejna odsłona opon deszczowych produkowanych przez koncern Continental zapewniających optymalne bezpieczeństwo podczas podrżowania na mokrej, oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Inżynierowie i konstruktorzy pracujący nad oponami deszcz (...)

Opony Uniroyal MS Plus 66

Opony Uniroyal MS Plus 66

Opis Uniroyal MS Plus 66

Uniroyal MS plus 66 jest oponą zimową wprowadzoną na rynek w sezonie 2007. Ta najwyższej klasy opona kierunkowa przeznaczona jest dla samochodw klasy średniej i wyższej. W kolejnej generacji sprawdzonego bieżnika MS plus 55 poprawiono parametry zachowania na ośnieżon (...)

Opony Uniroyal MS Plus 77

Opony Uniroyal MS Plus 77

Opis Uniroyal MS Plus 77

Uniroyal MS Plus 77 opona na zimę zdobyła 2 miejsce (nota dobry) w teście Auto Bild Sportcars 2019 w rozmiarze 255/35 R19 Uniroyal szczyci się ponad 140-letnią tradycją. Siedziba firmy mieści się aktualnie w Hanowerze. Od 1979 roku należy do koncernu Conti (...)

Opony Uniroyal Rain Max

Opony Uniroyal Rain Max

Opis Uniroyal Rain Max

- Trzy szerokie rowki odprowadzające wodę doskonale zabezpieczają przed aquaplaningiem - Ustawione pod kątem rowki poprzeczne wpływają na skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni oraz obniżają poziom hałasu - Masywne klocki na barku opony i specjalna kompozyc (...)

Opony Uniroyal Rain Max 2

Opony Uniroyal Rain Max 2

Opis Uniroyal Rain Max 2

Opony Uniroyal Rain Max 5

Opony Uniroyal Rain Max 5

Opis Uniroyal Rain Max 5

Opony Uniroyal RainExpert

Opony Uniroyal RainExpert

Opis Uniroyal RainExpert

RainExpert to opona letnia klasy średniej. Projektant opony wyposażył ten model opony w hydrodynamiczny bieżnik o rozlokowanym kierunkowo, spjnym wzorze w kształcie litery V. Od rozmiaru opony zależy czy bieżnik posiada trzy lub cztery rowki. Na mokrej nawierzchni ro (...)

Opony Uniroyal RainExpert 3

Opony Uniroyal RainExpert 3

Opis Uniroyal RainExpert 3

Uniroyal RainExpert 3 to opona letnia stworzona z myślą o mokrej nawierzchni do małych i średnich samochodw osobowych, oraz samochodw terenowych. Asymetryczny bieżnik znacznie minimalizuje ryzyko aquaplaningu, zmniejsza rwnież drogę hamowania na mokrej i suchej nawie (...)

Opony Uniroyal RainExpert 5

Opony Uniroyal RainExpert 5

Opis Uniroyal RainExpert 5

Opony Uniroyal RainMax 3

Opony Uniroyal RainMax 3

Opis Uniroyal RainMax 3

UNIROYAL RAIN MAX 3 to opona letnia klasy średniej do samochodw dostawczych. W oponie w porwnaniu z Uniroyal Rain Max 2 poprawiono osiągi na mokrej nawierzchni bez utraty wydajności pozostałych parametrw. Opona charakteryzuje się wysoką odpornością na aquaplaning, krtk (...)

Opony Uniroyal Rainsport 2

Opony Uniroyal Rainsport 2

Opis Uniroyal Rainsport 2

Rainsport 2 to następca kultowego już bieżnika Rainsport 1. Najważniejsze cechy modelu to: struktura 3D dna i boku rowka bieżnika, co skutkuje lepszym wypieraniem wody z rowkw bieżnika - V kształtne żebra bieżnika, dzięki czemu uzyskano lepsze rozprowadzanie strefy n (...)

Opony Uniroyal Rainsport 3

Opony Uniroyal Rainsport 3

Opis Uniroyal Rainsport 3

Uniroyal RainSport 3 to opona letnia przystosowana do jazdy sportowej w każdych warunkach. Producent zastosował technologię Shark Skin Technology (inspiracją była skra rekina), by zmniejszyć ryzyko aquaplaningu. Specjalna budowa bieżnika powoduję wzrost powierzchni k (...)

Opony Uniroyal Rainsport 5

Opony Uniroyal Rainsport 5

Opis Uniroyal Rainsport 5

Uniroyal Rainsport 5 opona letnia na sezon 2020! Uniroyal to marka, ktra należy do koncernu Continental od 1979 roku. Producent oferuje szeroki wybr opon do samochodw osobowych i ciężarowych. Bardzo dobra jakość produktw zapewnia komfortową jazdę w każdych wa (...)

Opony Uniroyal rallye 340/55

Opony Uniroyal rallye 340/55

Opis Uniroyal rallye 340/55

Opony Uniroyal Rallye 380

Opony Uniroyal Rallye 380

Opis Uniroyal Rallye 380

.

Opony Uniroyal rallye 380/70

Opony Uniroyal rallye 380/70

Opis Uniroyal rallye 380/70

Opony Uniroyal Rallye 440

Opony Uniroyal Rallye 440

Opis Uniroyal Rallye 440

Opony Uniroyal Rallye 4x4 Street

Opony Uniroyal Rallye 4x4 Street

Opis Uniroyal Rallye 4x4 Street

.

Opony Uniroyal Rallye 550

Opony Uniroyal Rallye 550

Opis Uniroyal Rallye 550

B.dobra przyczepność, ograniczone ryzyko poślizgu hydrodynamicznego oraz skrócona droga hamowania - to tylko niektóre zalety tegorocznej nowości czyli opony Uniroyal rallye 550. Jest to precyzyjna i dynamiczna opona, która sprosta wszystkim przeciwnościom pogody. Zapewn (...)

Opony Uniroyal Rallye 680

Opony Uniroyal Rallye 680

Opis Uniroyal Rallye 680

- Hydrodynamiczny bieżnik zabezpiecza przed aquaplaningiem - Specjalny skład mieszanki zapewnia krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni - Komputerowo zoptymalizowany układ bloków bieżnika minimalizuje zużycie i zwiększa przebieg

Opony Uniroyal Snow Max

Opony Uniroyal Snow Max

Opis Uniroyal Snow Max

Charakterystyka opony SnowMax: Opona zimowa do lekkich furgonetek i busów - bezpieczna, komfortowa i ekonomiczna. Opona dostępna w indeksach prędkości R/T. Szerokie kanały obwodowe oraz rowki poprzeczne efektywnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod czoła op (...)

Opony Uniroyal Snow Max 2

Opony Uniroyal Snow Max 2

Opis Uniroyal Snow Max 2

Uniroyal Snow Max 2 opony na zimę Uniroyal to marka, ktra należy do koncernu Continental od 1979 roku. Producent oferuje szeroki wybr opon do samochodw osobowych i ciężarowych. Bardzo dobra jakość produktw zapewnia komfortową jazdę w każdych warunkach. (...)

Opony Uniroyal Snow Max 3

Opony Uniroyal Snow Max 3

Opis Uniroyal Snow Max 3

Nowa opona Uniroyal Snow Max trzeciej generacji to ogumienie przeznaczone do samochodw o dużej ładowności. Ten segment opon przeznaczony jest do aut dostawczych oraz Vanw. Producent stawia na długą żywotność ogumienia, by służyło jak najdłużej. (...)

Opony Uniroyal UST 17

Opony Uniroyal UST 17

Opis Uniroyal UST 17

Opony Uniroyal WinterExpert

Opony Uniroyal WinterExpert

Opis Uniroyal WinterExpert

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

[email protected]

pn-pt: 8-18, sb: 9-14

801 002 213

52 561 11 01

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2023 Inmoto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 213

52 561 11 01

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia