Opony Viking

Informacje o marce Viking

Viking to marka opon, która pochodzi z Norwegii. Powstała w 1931 roku ale jej początki sięgają o wiele wcześniej. Nazwa pochodzi od Wikingów, którzy zajmowali się rzemiosłem.

Wsparcie technologiczne koncernu Continental pomaga spełniać oczekiwania użytkowników. Viking to bezpieczeństwo w trudnych warunkach zimowych.

Opony Viking CityTech

Opony Viking CityTech

Opis Viking CityTech

CityTech to opona letnia klasy ekonomicznej, ktra została stworzona dla samochodw osobowyc h . Konstruktorzy Viking w oponie CityTech 2 dopracowali takie aspekty jak: obniżenie poziomu hałasu, poprawa komfortu jazdy, sterowność na suchej nawierzchni oraz poprawa ochro (...)

Opony Viking CityTech 2

Opony Viking CityTech 2

Opis Viking CityTech 2

CityTech 2 to opona letnia klasy ekonomicznej, ktra została stworzona dla samochodw osobowych oraz suv-w.CityTech II to ekonomicznie atrakcyjna opona o niskim oporze toczenia i dużym przebiegu.Ponadto, konstruktorzy Viking w oponie CityTech 2 dopracowali takie aspekt (...)

Opony Viking FourTech

Opony Viking FourTech

Opis Viking FourTech

Viking FourTech opona wielosezonowa Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy (...)

Opony Viking FourTech Plus

Opony Viking FourTech Plus

Opis Viking FourTech Plus

Opony Viking FourTech Van

Opony Viking FourTech Van

Opis Viking FourTech Van

FourTech Van to opona całoroczna do samochodw dostawczych. Opona zachowuje się doskonale zarwno na mokrych i suchych nawierzchniach, jak rwnież w warunkach śnieżnych. Zapewnia bezpieczną jazdę bez względu na porę roku i pogodę. Wysoka wytrzymałość opony zapewnia zrwn (...)

Opony Viking ProTech 2

Opony Viking ProTech 2

Opis Viking ProTech 2

ProTech 2 to opona letnia klasy ekonomicznej. Opona ze stajni Vikingto nowa flagowe, letnie ogumienie Viking - idealne na bezpieczne i długie dystanse. W modelu zostało dopracowane właściwości jezdne i hamowanie oraz położono mocny nacisk na poprawę bezpieczeństwa po (...)

Opony Viking Pro-Tech 500

Opony Viking Pro-Tech 500

Opis Viking Pro-Tech 500

Viking PROTECH 500 opona na lato Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wte (...)

Opony Viking ProTech HP

Opony Viking ProTech HP

Opis Viking ProTech HP

Viking ProTech HP Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy powstała (...)

Opony Viking ProTech NewGen

Opony Viking ProTech NewGen

Opis Viking ProTech NewGen

VikingProTech NewGen Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy powstał (...)

Opony Viking SnowTech 2

Opony Viking SnowTech 2

Opis Viking SnowTech 2

Viking SnowTech 2 opona na zimę Viking to marka opon, ktra pochodzi z Norwegii, powstała w 1931 roku ale jej początki sięgają o wiele wcześniej. Nazwa pochodzi od Wikingw, ktrzy byli solidnymi rzemieślnikami. Wsparcie technologiczne koncernu Continenta (...)

Opony Viking SnowTech Van

Opony Viking SnowTech Van

Opis Viking SnowTech Van

Viking SnowTech Van opona na zimę Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906 (...)

Opony Viking STOP C

Opony Viking STOP C

Opis Viking STOP C

Viking Stop C Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy powstała spłka Vi (...)

Opony Viking TransTech 2

Opony Viking TransTech 2

Opis Viking TransTech 2

TransTech 2 to opona letnia klasy ekonomicznej przeznaczona do pojazdw typu VAN. Instruktorzy Viking w oponie TransTech 2 postawili na lepsze prowadzenie na suchej nawierzchni, długą żywotność ogumienia oraz bardziej komfortową jazdę dzięki niskiemu poziomowi hałasu. (...)

Opony Viking TransTech NewGen

Opony Viking TransTech NewGen

Opis Viking TransTech NewGen

Opony Viking WinTech

Opony Viking WinTech

Opis Viking WinTech

Opona zimowa Viking WinTech Opona zimowa Viking WinTech przeznaczona jest do samochodw osobowych, z napędem 4x4 i SUV. Viking WinTech zapewnia taką samą jakość trakcji w szybko zmieniających się warunkach pogodowych. Zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność jazd (...)

Opony Viking WinTech Van

Opony Viking WinTech Van

Opis Viking WinTech Van

Viking WinTech Van Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy powstała spł (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

[email protected]

pn-pt: 8-18, sb: 9-14

801 002 213

52 561 11 01

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2023 Inmoto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 213

52 561 11 01

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia