Mini Coupe John Cooper Works R58 Coupe 1.6 (155 kW) od 2011

Rozmiary bazowe (fabryczne)

Podane niżej rozmiary są rozmiarami seryjnymi – pochodzącymi z fabrycznego wyposażenia pojazdu.

  Rozmiary bazowe (fabryczne)

  różne dla osi przedniej i tylnej

  Podane niżej rozmiary są rozmiarami seryjnymi – pochodzącymi z fabrycznego wyposażenia pojazdu. Podane rozmiary dla obu osi podane są w losowych parach. Nie należy się sugerować dopasowaniem przodu do tyłu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z operatorem i upewnienie się jaki dokładnie rozmiar jest potrzebny.

  • Przód:
  • Tył:

  Rozmiary opcjonalne

  Podane poniżej rozmiary są rozmiarami opcjonalnymi. Należy pamiętać o tym, że dopuszczalna różnica w średnicy zewnętrznej opony nie powinna wynosić więcej niż 2% od zewnętrznej średnicy opony pochodzącej z fabrycznego wyposażenia pojazdu. Wybierając oponę w rozmiarze opcjonalnym należy zwrócić uwagę na rozmiar felgi, wielkość i kształt nadkoli oraz elementów zawieszenia auta.

  Rozmiary opcjonalne

  różne dla osi przedniej i tylnej

  Podane poniżej rozmiary są rozmiarami opcjonalnymi. Należy pamiętać o tym, że dopuszczalna różnica w średnicy zewnętrznej opony nie powinna wynosić więcej niż 2% od zewnętrznej średnicy opony pochodzącej z fabrycznego wyposażenia pojazdu. Wybierając oponę w rozmiarze opcjonalnym należy zwrócić uwagę na rozmiar felgi, wielkość i kształt nadkoli oraz elementów zawieszenia auta. Podane poniżej rozmiary dla obu osi podane są w losowych parach. Nie należy się sugerować dopasowaniem przodu do tyłu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z operatorem i upewnienie się jaki dokładnie rozmiar jest potrzebny.

  • Przód:
  • Tył:
  płatności elektroniczne
  Kontakt

  Infolinia

  sklep@inmoto.pl

  pn-pt: 8-16, sb: 9-13

  801 002 213

  52 561 11 01

  Płatności
  Płatności PayU
  Raty BNP Paribas
  Copyright © 2010-2020 Inmoto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  801 002 213

  52 561 11 01

  tel. stacjonarne

  tel. komórkowe

  Infolinia